18 listopadu, 2018

Informace o kurzu

• Akreditovaný kurz zdravotníka zotavovacích akcí, který je zaměřen na výuku první pomoci a stavů vyskytujících se na dětských táborech.
  • Důraz je dán na praktickou stránku věci, nácvik ošetření, řešení krizových situací.
  • Kurz i doškolení jsou zakončeny teoretickou a praktickou zkouškou, po jejímž splnění obdržíte patřičné oprávnění.
  • Jsme skautský kurz, přihlašovat se ale mohou i neskauti.
  • Přípravný a instruktorský tým je složen převážně ze skautů, kteří prošli lesní školou Seleška.

Last Minute ZZA

Akreditovaný kurz zdravotníka zotavovacích akcí

Další běh proběhne v květnu a červnu 2023.

Pro koho:

• pro ty, kteří chtějí dělat zdravotníky na zotavovacích akcích (tábory, velké akce…)
  • pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o první pomoci
  • pro ty, kteří chtějí být připraveni

Podmínky účasti:

• věk 17+
  • aktivní účast na všech víkendech kurzu
  • přihlášení přes SkautIS (pro neskauty přes mail)
  • cena 1800Kč pro registrované členy Junáka, 2500 Kč pro ostatní

Doškolení Last minute ZZA

Proběhne pravděpodobně na podzim 2023.

Pro koho:

• pro ty, kteří si chtějí prodloužit platnost kurzu ZZA (v Junáku platí 4 roky, prodloužení je možné do 6 let od splnění)
  • pro ty, kteří se chtějí dozvědět aktuality z první pomoci, zdravotničení, legislativy

Podmínky účasti:

• věk 18+
  • absolvence kurzu ZZA nebo doškolení nejdéle před 6 lety
  • aktivní účast
  • přihlášení přes SkautIS

V případě dotazů s námi komunikujte přes emailovou adresu: zzalastminute@gmail.com.